Dorota:

Swoją przygodę z jogą zaczynałam trzy razy. Wiedziałam, że joga to to co chcę, ale ktoś lub coś powodowało, że rezygnowałam i szukałam dalej.
2,5 roku temu dotarłam do Szkoły Doroty i Tomka, znalazłam swoje miejsce i jestem do dziś. Zatrzymali mnie świetną atmosferą, pozytywną energią, życzliwością i poczuciem humoru :-D :-)
U nich na zajęciach KAŻDY uczestnik jest najważniejszy. Tworzymy świetną grupę.
Po zajęciach czuję się pełna energii i chęci stawić czoła niespodziankom, które na mnie czekają. A, jeszcze jedno - na zajęcia uczęszczamy w trzy pokolenia - mama, ja i córka to najlepsza opinia dla tego co tworzą Dorota i Tomek :) Jogujące dwie Starsze Panie (prababcie 82 l. i 90 l.) mogą świadczyć, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem, zasługuje na szacunek. A Wy tworzycie nowy rodzaj grupy - jogujących seniorów :) :) :)
Obserwuje skutki tej aktywności, są rewelacyjne.
POLECAM !!!

Tomek:

Serdecznie polecam zajęcia prowadzone przez Dorotę i Tomka. Treningi są w małych grupach, dlatego instruktor może każdemu poświęcić uwagę. Poza tym wspaniała atmosfera wśród ćwiczących i dużo, dużo radości

Iwona:

Super zajęcia, bardzo polecam, ja po zajęciach mam przypływ energii i odczuwam mniejsze zmęczenie.

Alina:

Tomek i Dorota - świetni prowadzący, uważni i kompetentni. Małe grupy i świetna atmosfera na zajęciach sprawiają, że chce się na nie chodzić i powracać.

Adriana:

Polecam zajęcia jogi w szkole Tapas z uwagi na kameralne grupy, atmosferę kreowaną przez prowadzących, wspaniałe towarzystwo osób nieprzypadkowych :) Dorota i Tomek propagując zdrowy tryb życia, troskę o ciało i ducha organizują dodatkowo szereg ciekawych imprez i spotkań, dających możliwość wymiany pozytywnej energii

Agnieszka:

W styczniu zeszłego roku zaczęła się moja przygoda z Idea Clubem i jogą u Doroty. Zajęcia są prowadzone w taki sposób że każdy może się poczuć indywidualnie zaopiekowany ;) To co podoba mi się najbardziej to uśmiech i entuzjazm Doroty, który motywuje do pracy nad sobą i swoim ciałem co dla mnie stało się przyjemnością <3 To że Doroty pasją jest joga - to się po prostu czuje i ma to przełożenie na coraz fajniejsze prowadzenie zajęć. Jest też bardzo autentyczna w tym co robi :)
Mój 13 letni syn też lubi zajęcia z Dorotą :)
Ide Club to miejsce, które tworzą cudowni i pełni pięknej energii ludzie


 

504303707

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

tapasszkolajogi@gmail.com

©2018 by Tapas Szkoła Jogi. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now